Чи є у Вас ліцензія, акредитація?

Так. Ліцензія є. Ми не отримуємо акредитацію з власного бажання, оскільки тоді ми були б змушені організовувати навчальний процес згідно програм Міністерства освіти і науки України, включаючи загальні предмети (історію, українську мову) в програму, а наша мета - готувати спеціалістів в сфері ІТ. Диплом ми видаємо власного зразка.

Ліцензія


license

Диплом


diploma

Сертифікат


Сертифікат
Які документи повинен пред'явити абітурієнт при вступі?

Потрібно пред’явити документ - копію паспорту та ідентифікаційного коду.

Як вступити до ІТ-Академії?

Студенти повинні пройти співбесіду. Необхідно показати гарний рівень логічного мислення, знань з елементарної математики та англійської мови. Щоб претендувати на безкоштовне навчання потрібно здати екзамен з математики і логіки на максимум і пройти тестування з англійської мови.

Чи можуть в ІТ-Академії навчатись студенти з інших міст, країн?

Так.

Люди якого віку приймаються в Академію?

В Академію можуть вступити всі, в кого є середня освіта. Верхньої межі у віці немає. Дітям 9-17 років пропонуємо підготовку в Школі ХАКЕРІВ.

Чи є якісь пільги або стипендії?

При оплаті за весь курс наперед, знижка більше 20%. Також можна отримати кредит на 2-3 роки. Щоб отримати можливість безкоштовного навчання потрібно здати екзамен з математики і логіки на максимум і пройти тестування з англійської мови.

Як часто проходять заняття в ІТ-Академії і яка їх тривалість?

Курс для програмістів триває - 12 міс.+ 6 міс. стажування, для тестувальників - 6 міс.+3 міс. стажування, веб-дизайнерів - 9 міс.+3 міс. стажування. Заняття тривають 2 академічні години, як правило по два заняття в день, 3-6 днів на тиждень залежно від спеціалізації і етапу навчання.

Чи передбачені канікули, вихідні дні?

Є зимові канікули тривалістю в 2 тижні, весняні - 1 тиждень. У серпні студенти не навчаються.

Чи є можливість дистанційного навчання?

Так, заняття проводяться індивідуально - INTITA.COM

Яка вартість навчання?

Детально про вартість навчання тут